čtvrtek 19. prosince 2013

Veselé Vánoce

I když se tomu vždy snažím vyhýbat, letos bohužel i mě dostihl předvánoční shon. Nestíhám psát a jelikož je to u většiny lidí obdobné, myslím, že vy zase nestíháte číst. Navíc, kdo by měl před Vánoci náladu na recenze. Proto, stejně jako loni, vyhlašuji kratší pauzu. Nyní z důvodu vánočního shonu, který poté plynule přejde v dny svátečního klidu, které si chci užít s rodinou a nikoliv u počítače. 

Do konce roku mi tady ale zůstaly nějaké resty, a proto se mezi svátky můžete těšit na nejlepší a nejhorší kosmetické produkty, se kterými jsem v tomto roce měla tu čest. Klasické recenze se poté opět naplno rozjedou v lednu. Mám toho v zásobě docela dost. 

Nezbývá mi tedy nic jiného, než vám popřát, ať těch posledních pár hektických dnů do Vánoc přežijete pokud možno bez úhony. Ať vám Ježíšek přinese plno nejen kosmetických dárků a celé svátky si užijte co nejvíce v klidu a pohodě. 

A při této přiležitosti nemůžu samozřejmě zapomenout na vítězku giveaway. Tu už jsem kontaktovala a balíček je již na cestě k ní. Pro pořádek ale vše musím vyhlásit veřejně. Giveaway o vosky Yankee Candle a balzám na rty Nivea se zúčastnilo 148 z vás. Vyhrát ale mohl jen jediný a random ukázal na komentář číslo...

...11...

...Nikola S...

Vítězce gratuluji a jí i vám všem přeji krásné a klidné vánoční svátky.

13 komentářů:

 1. Tak tedy krásné Vánoce i Tobě. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky Ti přeji krásné a veselé Vánoce :-))

  OdpovědětVymazat
 3. I Tobě krásné Vánoce!:) A vítězce gratuluji:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tobě přeji taky Krásné Vánoce :) A vítězce gratuluji :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za výhru a i Tobě přeji krásné Vánoce :))

  OdpovědětVymazat
 6. Veselé Vánoce a co nejmíň shonu!:)

  OdpovědětVymazat
 7. Gratulujem a tiež želám šťastné a veselé :-))

  Giveaway na Papi Lapi

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji vám za vaše přání a komentáře.

  OdpovědětVymazat